PLASTEC

Plastec Makina 2017 yılında kurulmuş olup, LK Grup ile Plastik Enjeksiyon Makinaları Türkiye, Avrupa ve Ortadoğu pazarında satış ve satış sonrası hizmetleri için tek yetkili bayii anlaşması imzalamıştır. Tecrübeli, profesyonel ve genç kadroları ile LK & Plastec ortaklığı, Türk Plastik Sektörünün ihtiyacına yüksek kaliteli, optimum maliyetli çözümler üretmektedir.

Plasec Makina, plastik üreticilerinin ihtiyaçlarına en uygun makina çözümleri, stoktan anında teslimat, tecrübeli ve hızlı teknik servis & yedek parça hizmetleriyle, siz değerli müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılaka için sektördeki yerini almıştır.

  • plastec hakkımızda

1985 yılında Hong Kong'da kurulan LK Grup, geçen 30 yıllık değişim ve gelişim sürecinde, Shenzhrn, Zhongshan, Shanghai, Fuxin, Ningbo ve Taiwan'daki fabrikaları, İtalya'da grup bünyesinde bulunan İDRA fabrikası, Amerika, Kanada ve Endonezya'dakibölge müdürlükleri ve 40'ın üzerindeki ülkedeki bölge temsilcilikleri ile dünyanın en büyük dökümm makinaları üreticisi ve Hong Kong borsasında işlem gören sayılı makina üreticisi firmalardan biri olmuştur.

2007 yılında General Motors-Bedford POWERTRAIN (USA) fabrikası için aldığı 17 Adet 3000 tonluk alüminyum enjeksiyon nakinası siparişi ile adından söz ettiren LK, 2008 yılında da döküm sektörünün en tanınmış markalarından iri olan İDRA firmasını da satın alarak global pazardaki gücünü ve konumunu perçinlemiştir.

2002 yılında Ningbo'da 32 milyon dolar yatırım ile kurulan LK NINGBO Plastik Enjeksiyon Fabrikası, yıllık 6000 adet (80-4500 ton) makina üretimi ile dünyanın sayılı makina üreticileri arasında yerini almıştır.

plastik enjeksiyon makinası